? Sava? Branda Hakkımızda - d
Savaş BrandaTeklif almak için iletişime geçebilirsiniz
Kurumsal

Hakkımızda

Savaş Branda
Hakkımızda

TentArts, geniş ve farklı alanlara hitap edebilen tente (güneşlik ve yağmurluk) ve branda sistemlerinin dizayn, üretim ve montajını yapmaktadır.
Genellikle özel üretim açılır kapanır tenteler, kasetli tenteler, ahşap ve alüminyum raylı tente sistemleri, sabit modern dış cephe tenteleri, branda-çadır sistemleri, çeşitli koruyucu örtü sistemleri ve otomatik branda kapı sistemleri yapmaktadır.
Her bir tente değişik spot lambaları ve de değişik tür motor sistemleri ile daha özel hale getirilebilir. Bunun yanında her bir ürün kendine özgü dekorasyon, dış görünüm, renk ve farklı desen üretim şekli seçeneği ile özelleştirilebilir.

TentArts, 1985 yılından beri sizlerle hizmet vermekte olan Savaş Branda'nın yeni markasıdır. Uzman kadrosu, tecrübeli teknik birimi ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan Savaş Branda daima en iyi hizmet ve en kaliteli ürünü sunmaktadır.
TentArts dünyadaki en iyi ürünlerin ve en son teknolojik gelişmelerin yakın takipçisi olarak konseptini sürekli geliştiriyor.
Müşterilerinin yalnız şuan ki değil gelecekteki beklentilerini karşılayacak yaklaşım ile yeni çözümler oluşturmaya devam ediyor. TentArts sunduğu hizmetler ile sizlere her durum için bir çözüm üretmektedir.

Vizyonumuz

TentArts, dünyadaki en iyi ürünlerin ve en son teknolojik gelişmelerin yakın takipçisi olarak konseptini sürekli geliştirmekte ve müşterilerine üretimde, uygulamada ve uygulama sonrası hizmetlerinde sürekli en iyiyi sunmaktadır.

Misyonumuz

Doğru fiyat ve kalite politikamızla, öncü kimliğiyle, satış öncesi ve sonrası hizmetiyle müşteri memnuniyeti ve bağlılığı ile örnek olan firma olarak kazanmış olduğu itibarı ve başarıyı sürekliliğini sağlamak. Sektörde uzman kadro ile hizmet veren memnuniyet ve kalite esaslı çözümler üreten bir firma olmak.

Kalite Anlayışımız

Kalite, firmamız ve tüm çalışma arkadaşlarımızın öncelikli sorumluluğudur. Müşterilerimizin memnuniyeti en öncelikli amacımızdır. Bu doğrultuda gerçekleştirdiğimiz yasal ve sosyal faaliyetler de ilgili yasal standartlar referans alınmaktadır. TSE ve diğer ülkelerin standartlarına göre üretim yapılmakta, üretilen ürünler %100 kontrol edilmektedir.

Değerlerimiz
Müşteri odaklılığa inanıyoruz ve ihtiyaçların karşılanmasına yönelik adımlar atıyoruz.

Sorumlulukla ve müşterilerimize hesap verebilir titizlikle çalışıyoruz.

Hizmet alanında üstünlük sağlamak için başarı arzusuyla motive oluyoruz.

Müşterilerin ve çalışanların saygısını kazanmak için özel çaba sarf ediyoruz.

Ulaşılmayan hedeflere ulaşmak için büyük bir tutkuyla çalışıyoruz.

Birlikte düşünüp birlikte hareket ediyor ve bütün fikirleri dikkatlice dinliyoruz.

Verdiğimiz sözü tutup işi zamanında teslim ederek güvenilir olduğumuzu ispatlıyoruz.

En iyi sonucu almak için riskler alıyor ve zor işlerin üstesinden geliyoruz.

Yaratıcı yeteneklerimizi müşterilerimizin memnuniyeti için kullanıyoruz.

Yeni bir projeye başlamadan önce bize danışmayı unutmayın!
www.topreplicawatch.co www.sallywatch.org
Blancpain Replica Watches Roger Dubuis Replica Watches Chopard Replica Watches Corum Replica Zenith Replica Watches Replica Watches