? Sava? Branda Branda Sistemleri
Savaş BrandaTeklif almak için iletişime geçebilirsiniz

BRANDA SİSTEMLERİ


                                                                                                                            BRANDA SİSTEMLERİ
kış bahçesi
Branda, 4 mevsim hava şartlarına dayanıklı, su ve ışık geçirmez kumaşlardır. Branda,  ambar kapaklarının veya filikaların üzerine örtülen,kapalı  halı saha kaplama,  garaj, ambar, gibi yerlerde de kullanılan muşamba benzeri, su geçirmez, kalın bez, kumaşlara verilen genel isimdir.

TentArts branda  olarak, branda alanında  yüksek kaliteli ve makul fiyatlı branda  ürünlerimizi değerli müşterilerimizin ilgisine sunmaktayız. 4 mevsim hava şartlarına dayanıklı, yüksek malzemelerden üretilen ürünlerimize Gebze başta olmak üzere  çevre illerde  müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.

TentArts  olarak hayalinizdeki modeli tasarlıyor, hayalinizdeki mekanları baştan yaratarak müşterilerimizin istekleri ve talepleri doğrultusunda, özel ölçü ve modelli branda ürünlerimizle yeni çözümler üretiyoruz. Değişen dünyanın hızına uyumlu, maliyeti minimuma indirgenmiş, kurulumu kolay, istenen renk, ölçek ve ebatta, ağır hava şartlarına dayanıklı, brandadan çelik kontrüksiyona kadar uzanan geniş yelpazeli ürün seçenekleriyle faaliyet göstermekermekteyiz.

Yenilikçi yapısıyla TentArts, sektördeki yeniliklerin yakın takipçisi ve  branda alanında akla ilk  gelen, dinamik ve yenilikçi alt yapısıyla büyük başarılarda adından söz ettiren  firmalardan birisi olarak sektördeki öncülüğünü korumayı da ilke edinmiştir durumdadır.
ürün brandası

Branda Kullanım Alanları
 
Genellikle çay bahçeleri, kumsal ve bahçeler gibi özellikle yağmur ve güneşten korunma gerektiren mekanlar olmak üzere tekne ve araçlarda da kullanılmaktadır. Bunun dışında mevsimine göre koruma sağlayan branda ürünleri, halı sahalarda, havuz ve kafelerde, büyük tesislerde ve daha birçok çözümünün sunulduğu çok sayıda alanda kullanılabilir. Brandalar yıllarca dayanıklılığı ve güvenilirliği sebebiyle yaşam alanları oluşturulmak istenen pek çok alanda tercih edilmektedir.
 
paravan branda
Branda Kumaş Türleri
 
  • Polyester branda kumaşı
  • Süper branda kumaşı
  • Akrilik branda kumaşı
  • Pamuklu branda kumaşı
  • Mumlu branda kumaşıdezenfeksiyon çadırı
  • Tonsilton branda kumaşı
  • Kamuflaj branda kumaşı
  • Jüt branda kumaşı

Aynı zamanda ihtiyaçlarınıza uygun tercihler yapabilmeniz için yanmaz, alev yürütmez, pilsa, tentelik, meç ve PVC şeffaf mika kumaşları da alternatifleriniz arasında yer alıyor.

TentArts olarak bizler, çadır, tente ve branda sektöründe kendisi ve rakipleriyle rekabet içerisinde  bir kuruluş olmaktan gurur ve onur duyuyoruz. Müşterilerimizin,  hizmetin en kalitelisine layık olduklarını ilke edinmiş ve uluslararası standartlarda, kalite kontrolüne dayalı, satış sonrası teknik destek ve garantili ürünlerimizle müşteri memnuniyetini birinci sıraya koymaktayız. Mühendis ve mimarlardan oluşan tasarım ekibimizin müşteri ihtiyacına özel projelendirdiği çözümler, modern donanıma sahip fabrikalarda profesyonel  teknik ekipile  oluşturulup  TentArts’ta hizmete sunulmaktadır.

TentArts Gebze bölgesinde Branda çeşitlerinlerinde her zaman  ilklerle sizlerle olacaktır.


alan bölme brandasıalan bölme branda
Yeni bir projeye başlamadan önce bize danışmayı unutmayın!
www.topreplicawatch.co www.sallywatch.org
Blancpain Replica Watches Roger Dubuis Replica Watches Chopard Replica Watches Corum Replica Zenith Replica Watches Replica Watches