? Sava? Branda GİYOTİN CAM
Savaş BrandaTeklif almak için iletişime geçebilirsiniz

GİYOTİN CAM

giyotin cam                                                                                                            GİYOTİN CAM

Giyotin Cam; projelere uygun olarak üretilen ve birçok alanda kullanılabilen, kullanışlı bir cam sistemidir. En yeni geliştirilen otomatik pencere sistemlerinden bir tanesi olan giyotin cam motorludur ve bu cam modülünün çalışma stili otomasyon sistemidir.

Bu sistemde camlar, 10mm temperli olarak üretilmektedir. Üçlü yan ray kanalları içerisinde yer alan camlar dikey hareket etmektedir. Camların yukarı aşağı hareket etmesini başta ithal Zenteax kayış olmak üzere, askı plangalar ve motor sağlar. Bu güçlendirilmiş hareket sistemi ile camlara orantılı bir hareket kabiliyeti kazandırılmıştır. Aslında bu sistemin en can alıcı noktası sistemin ilk sırasında yer alan sabit camdır. Diğer hareketli camlar söz konusu bu sabit camın üzerine çekilir ve dolayısıyla sistem açık konumdayken camlar küpeşte vazifesi görür ve giyotin camı oluşturur. Giyotin Cam sisteminin tamamı 6063 ithal alüminyumdan imal edilmiş olup, aksesuar ve parçalar paslanmaz kromdan üretilir.

Kullanım Alanlarıgiyotin cam sistemleri

Giyotin Cam; kış bahçesi, veranda, pergola tente, teras, işyeri, teşhir vitrini, havuz, balkon, pencere gibi birçok alanda kolay uygulanabilen, özel güvenlikli profil ve cam sistemi ile kilitsiz olarak tam emniyetle kullanılabilen bir üründür.

İsteğinize göre Winteks Panorama sistemi üzerine içeriden veya dışarıdan zip perde uygulaması da yapılabilmektedir.
Giyotin Cam sisteminin kullanışı oldukça basittir. Ürünün kullanımını dakikalar içerisinde öğrenebilir ve uygulayabilirsiniz.
 

Yeni bir projeye başlamadan önce bize danışmayı unutmayın!
www.topreplicawatch.co www.sallywatch.org
Blancpain Replica Watches Roger Dubuis Replica Watches Chopard Replica Watches Corum Replica Zenith Replica Watches Replica Watches