? Sava? Branda AKORDEON TÜNEL YAPILAR
Savaş BrandaTeklif almak için iletişime geçebilirsiniz

AKORDEON TÜNEL YAPILAR

                                                                          AKORDEON TÜNEL YAPILAR

Akordeon tünel yapılar üç boyutlu bir kapamanın gerekli olduğu durumlar için çözümler sunar. Bu tünel yapılar toz, kıvılcım, gürültü gibi önlemlerin yanı sıra güneş, yağmur, kar, rüzgar gibi dış etkenlerin oluşturabileceği olumsuzlukların da önüne geçebilecek bir koruma ve depolama alanı sağlamaktadır.
akordeon sistem
Avantajları

Akordeon tüneller hareketli yapısından dolayı istenilen ölçü ve ağırlıkta ürünlerin depolanmasını sağlayabilmektedir. Yapısal olarak avakordeon sistemleriantajları olan akordeon tüneller tasarım ve üretim açısından müşteri taleplerine göre özel olarak imal edilmektedir. Akordeon tüneller hareketli yapısından dolayı herhangi bir yapı ruhsatı gerektirmemektedir. Akordeon tüneller geriye çekildiği zaman tünel uzunluğunun %10-20’si kadar bir alan kaplamaktadır. Bu avantajı ile kullanılmadığı zamanlarda sahanızda engel teşkil etmemektedir. Akordeon tüneller sökülebilir ve taşınabilir olması nedeni ile betonarme sabit yapılara göre çok büyük bir mali avantaj sağlamaktadır.
Teknik Özellik ve Boyutlar

Çelik konstrüksiyon ve brandadan üretilen akordeon tünel yapılar  isteğe bağlı olarak manuel ve motorlu seçenekleri ile müşterilerimize alternatifler sunmaktadır. Manuel sistemlerde plastik tekerler sayesinde, motorlu sistemlerde rüzgara dayanıklı özel ray ve teker grubu ile rediktör motor sayesinde ileri geri hareket ettirilebilmektedir. Boyutları maksimum açıklık 20m–yükseklik 10m–uzunluk 50 m’ye kadar tek modül olarak üretilebilmektedir. İsteğe bağlı olarak ön ve arka cepheleri kayar perde veya endüstriyel katlanır hızlı PVC kapılar ile kapatılabilmektedir.

Kullanım Alanları
 
  • Tersane
  • Boya ve Kumlama Kabinleri
  • Mermer Fabrikaları
  • Tonajlı Malzeme Depo Alanı
  • Kır Bahçesi ve Düğün Organizasyonları
  • Futbolcu Çıkış Tüneli
  • Çelik Konstrüksiyon İmalatları
  • Araba Garajları
  • Diğer Ürün Grupları

akordeon sistemleri
 
Yeni bir projeye başlamadan önce bize danışmayı unutmayın!
www.topreplicawatch.co www.sallywatch.org
Blancpain Replica Watches Roger Dubuis Replica Watches Chopard Replica Watches Corum Replica Zenith Replica Watches Replica Watches