? Sava? Branda TENTE ÇEŞİTLERİ
Savaş BrandaTeklif almak için iletişime geçebilirsiniz

TENTE ÇEŞİTLERİ

 TENTE ÇEŞİTLERİ

Estetik ve işlevsel olarak tasarladığımız tente sistemleri dört  mevsim dış mekanların yaşam alanı ekinliğini arttırdığı gibi balkon ve bahçenizden aldığınız keyfi de çoğaltır. Mevcut yapıların genel görünümüne uygun olarak yapılandırılan tente sistemleri zararlı UV ışınlarından korunmayı da sağlamaktadır. TentArts ile  hızlı kurulum ve  düşük maliyetle yaşam alanlaınızı yeniden tasarlayabilirsiniz.

körüklü tenteKörüklü Tente

Körüklü tente genellikle sert yapılı kumaş ve malzeme kullanılarak elde edilir. Oldukça uzun ömürlü bir tente çeşididir. Sert ve sağlam bir iskelet yapısına sahip olan körüklü tente sık sık arıza yapmaz. Görsel açıdan şık ve dekoratif görünüme sahip olan körüklü tente ev penceresi ve balkonunda kullanıldığı gibi küçük işletmelerin de sık tercih ettiği sistemlerdendir.
Diğer tente çeşitlerine göre daha kolay bir kullanımı vardır. Körüklü tente, körük fonksiyonu sayesinde açılır/kapanır uygulama özelliğiyle istendiğinde açılıp kapanması nedeni ile tercih edilen bir tente çeşididir.
Kasetli Tentekasetli tente

Kasetli tente, estetiğe önem verenlerin sıklıkla tercih ettiği tente çeşitlerinden biridir. Diğer tente çeşitlerinden farkı tentenin kapanması durumunda kasetli yapısı sayesinde kumaşın korunmaya alındığı özel bir modeldir. Bu sayede kumaş dış etkenlerden korunur ve yıpranmaz. Kaset sistemi kapalı konumdayken de çok şık bir görüntü oluşturmaktadır.
Bu tente yağmur, rüzgar, don ve kardan en yüksek düzeyde koruma sağlar. Kasetli tente, kafe, restoran türü işletmelerde sıkça karşılaşılan bir modeldir. Müşteri tercihine göre renk ve desenler değişkenlik gösterebilir. 

Mafmafsallı tentesallı Tente

Mafsallı tente en çok kullanılan tente modellerinin başında gelmektedir. Aknlik kumaşın desen ve renkleriyle bütünleşerek estetik ve şık görüntüsü ile mekanlara güzellik katmaktadır. Dar manevra alanlarına sahip mekanlarda kullanıma uygun mafsal tente ileri geri hareket ettirilerek ayarlanabilen bir tente sistemidir. Her mevsim kullananılabilen kolay kullanımı ve şık görünümü ile pek çok alan için tercih edebileceğiniz bir tente çeşididir. Bahçelede, restaurantlarda, cafelerde, küçük işletmelerde aklınıza gelebilecek bütün mekanlarda rahat ve şık bir görünüm ile kullanılabilmektedir.

Karpuz Tentekarpuz tente

Karpuz tente, bombeli tasarımı sebebiyle karpuz tente adını almıştır. Cephelerin şekli ya da ihtiyaca göre özel olarak tasarlanır. Estetik açıdan diğer tente çeşitlerinden farklılaşan karpuz tente, farklı renk seçeneklerine sahip olması sayesinde, modern bir görünüm sunar. Bu nedenle genellikle  otel, lokanta, kafe ve diğer işletme gibi pek çok kullanım alanına uygun bir tente sistemidir. Kullanım kolaylığı, dayanıklılığı ve dekoratif açıdan sağladığı estetik görümüyle, pencereler ve kapı girişleri için karpuz tente çeşitleri kullanılabilmektedir.

Tente dendiğinde ilk akla gelen firmalardan biri olan TentArts, yüksek kalite ve uygun fiyat anlayışıyla müşteri memnuniyetini her zaman en ön planda tutarak hizmet vermektedir.
Yeni bir projeye başlamadan önce bize danışmayı unutmayın!
www.topreplicawatch.co www.sallywatch.org
Blancpain Replica Watches Roger Dubuis Replica Watches Chopard Replica Watches Corum Replica Zenith Replica Watches Replica Watches