? Sava? Branda ÖZEL TİP İMALATLAR
Savaş BrandaTeklif almak için iletişime geçebilirsiniz

ÖZEL TİP İMALATLAR

ÖZEL TİP İMALATLAR

TentArts özel imalatlarından 
kamelya ürününe Gebze başta olmak üzere her konumdan ulaşabilirsiniz.
 
KAMELYA
Üstü kapalı, ahşap ya da demir malzemelerden üretimi yapılan, iç kenarlarında oturma grupları bulunan yapılacağı alana göre dikdörtgen, kare, altıgen veya sekizgen modelleri uygulanabilen gölgeleme ürünlerine kamelya denilmektedir. 

Ahşap kamelya genellikle emprenye edilmiş ithal çam ağaçları ile üretildiği gibi farklı türlerden ağaçlar kullanılarak da üretilmektedir. Çürüme ve böceklenmeye karşı emprenye işleminden geçmiş olan ağaçlar ile imalatı yapılan ahşap kamelya modelleri yıllarca bir bakım ihtiyaç  duyulmadan rahatça kullanılabilmektedir.

Yazın zararlı güneş ışınlarından kışın yağışlardan korunarak bahçe ve teras keyfini TentArts kamelya ile sürebilirsiniz.

Kamelya pergola sistemi, mevcut ahşap veya demir yapılarınıza rahatlıkla monte edilebilir. Ahşabın alt ve üstünden geçirilen kumaş, mekanınızın gölgelendirilmesini sağlayarak pergolanızın estetik görünümünü sağlamaktadır.
Akrilik kumaş ve pvc branda kumaş demonte olarak üretildiğinden kışın tentenizi çıkarıp muhafaza edebilirsiniz. Kamelya tente sisteminde ise üst kısımdaki kumaş tamamen tek parça yapılabilir. Ayrıca kış bahçeniz için kenarlara şeffaf branda yaptırarak kış aylarında da bahçenizi kullanabilirsiniz. Kamelyaları teras ve bahçe dışında standlarda, fuarlarda, davet ve organizasyonlarda da kullanabilirsiniz.
TentArts bu sistemin ahşap veya çelik kısımlarının da imalat ve montajını yapmaktadır. 

TentArts'ta çeşitli modellerle bahçe dekorasyonu yaparken karşımıza ahşap veya metal motiflerde çıkmaktadır. Fakat bahçe dekorasyonunda artık farklı bir döneme girildi. Çadır kamelya modellerini tercih eden kullanıcıların sayısı her geçen gün  artmakta. Bahçe dekorasyonunda daha şık bir görünüm kazanabilmek adına çadır kamelya modelleri kullanılmaktadır. 

Geniş ürün yelpazesiyle çeşitli  kamelya modellerine TentArts'tan ulaşabilirsiniz. Bir tarafı açık olan çadırlar, tüllerle desteklenmiş kamelyalar veya yan tarafları çiçeklerle renklendirilmiş kamelya çeşitlerini görmemizde mümkün.

Bahçeniz için uygun bir kamelya bulmanız artık çok daha kolay.

TentArts olarak kalite ve uygun fiyatlarımızla müşteri memnuniyetini her zaman en ön planda tutarak faaliyet alanımızı genişletiyoruz. Başta  Kocaeli, Gebze, Darıca ve Çayırova bölgelerinde faaliyetlerimizi siz müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.

Zamanında iş teslimi ve kaliteli işçiliğimizle her zaman dikkat çekmeye devam ediyoruz.

Gerek ev, bahçe gibi kişisel kullanımlarınız gerekse cafe, otel, ya da benzeri kurumsal kamelya ve kamelya branda ihtiyaçlarınız için, her türlü kamelya branda ve benzeri ihtiyaçlarınızda TentArts  istek ve ihtiyaçlarınızı tam olarak anlar ve size uygun kamelya ve branda ürünlerini vaktinde ve en uygun fiyatlarla sizlere sunar. 
 
Yeni bir projeye başlamadan önce bize danışmayı unutmayın!
www.topreplicawatch.co www.sallywatch.org
Blancpain Replica Watches Roger Dubuis Replica Watches Chopard Replica Watches Corum Replica Zenith Replica Watches Replica Watches