#
#

Savaş Branda

Giriş Kanopileri

Çelik konstrüksiyon, malzeme ve inşaat mühendislikleri ile mimarlık ve endüstriyel tasarım sanatlarının bir araya geldiği multidisipliner bir çalışmadır. Kanopi, veya diğer adı ile “markiz” de, çelik konstrüksiyon eserlerinin adeta sergi alanı, bu alandaki ustalığın göstergesi konumunda bir yapıdır. Kanopi’nin kelime anlamı “kaplayan, örten” olarak tanımlanabilir. Bu nedenle savaş uçaklarının kokpitini örten cama da kanopi adı verilir. Çelik konstrüksiyon ile oluşturulan kanopi ise, daha çok dış mekanların örtülmesi ve kullanım kolaylığı ile estetik algının bir araya getirilmesi amacıyla kullanılan bir yapıdır

#

Savaş Branda

Gölgelikler

Gölgelik balkon uygulamaları başta olmak üzere binaların güneşe ve yağmura maruz kalan açık bölmelerinde en çok tercih edilen ekipmanlardan biridir. Hem estetik hem de gölgelik olarak mekanlarınızı güzelleştiren tente modelleri ile bunaltıcı yaz sıcaklarına karşı koruma sağlayabilir, serin ve gölgelik alanlar yaratabilirsiniz. Plastik tente gibi en ucuz tente modellerinden maksimum hava dolaşımı sağlayan mikro delikli ürünlere kadar ihtiyaçlarınız için tasarlanmış en iyi ürünleri Savaş Brada’da bulabilirsiniz.

#

Savaş Branda

Yürüyüş Yolları

Yürüyüş yolu tentesi için genel amaçlı ürünler üretilmektedir. Ancak bu genel kullanıma uygun ürünler farklı sistemler ve aksesuarlarla birleştirilerek son hali verilmekte, farklı alanlar için uygun hale getirilmektedir. Yürüyüş yolu branda sistemleri katlanır olarak üretilebildiği gibi yağmurda otomatik ya da manuel olarak açılan sensör sistemleri, led ışık sistemleri eklenerek daha fonksiyonel hale getirilebilmektedir. Raylı olarak üretilen sistemler manuel olarak kullanılmakla birlikte daha dayanıklı modeller üretilmesine olanak sağlamaktadır. Futbol saha girişlerinde en çok kullanılan raylı akordeon branda malzemeden üretilmiş yürüyüş yolu ve tünel tenteler, istenilen desen, renk ve ebatta üretilmekte, demonte halde her alana taşınıp kurulumu yapılabilmektedir.