TENTE

Savaş branda tente gebze tam Kapasiteli Korumalı modeli ile dış cephenizle bütünleşen şiirsel bir dokunuşla yapınızı muazzam bir görünümle tamamlar.

Dış cepheye uygun renk ve doku seçenekleriyle rüzgarın ve güneşin olumsuz etkilerinden korunmakla bereber estetiğin, yapı ile olan bütünleşmesini de izleme şansı bulacağınız bir model sunmaktayız Savaş branda tente gebze hizmeti ile.

Aynı zamanda  modelin koruma sistemi yine üstün mühendislik detaylarını da içinde barındırıyor.

Model, kullanımı esnasında sizlere manuel ve motorlu kullanım seçeneklerini sunmaktadır.

 

Tente Teknik Özellikleri

Kumaşı ve mekanizmayı dış etkenlerden koruyan tam kapasiteli  compact sistem

71 Renk ve desen seçeneği

Kanallı ön profil

Manuel ve uzaktan kumandalı motor ve güneş rüzgarı sensörü seçeneği

Alüminyum enjeksiyon döküm parçalar

Alüminyum ekstruzyon profiller

Elektrostatik toz boya standart RAL 9016 Beyaz ve Diğer RAL kodları.

Paslanmaz bağlantı civatalar ve pimleri

Suana Akrilik kumaş ve diğer markalar

 

Brandanın olduğu gibi tentenin de kullanım alanları çoktur.  Bu sebeple geniş ürün çeşidini savaş branda tente gebze ile de sürdürmektedir. Çünkü hem yazın hem de kışın çok yaygın olarak görülen kullanım alanları gözler önündedir. Su ve ışığa karşı dayanıklı olan tente ve branda mevsimine göre yağmurdan, rüzgârdan ve güneş ışıklarından koruyan özelliğe sahip bir kumaş türüdür. Kullanım alanları ise gerek ev gerekse iş yeri kafeterya gibi yerlerdir. Tente ve brandaların kullanıldığı alanlar mevsimine göre işlevini gösterir.

Soğuk havalarda sigara yasağı olan yerlerde açık alan kısmı tente ve branda ile kaplanır. Böylece soğuk önlenmiş olur.

Yaz aylarında ise  cafeler, çay bahçeleri, havuzlarda ve kumsallarda tente ve branda kullanılmaktadır. Burada da güneş ışığından korunma sağlanmış olunmaktadır.  Savaş branda tente gebze yi tercih ettiğinizde fazlasıyla etkinliğini artırabilirsiniz.

Dış mekânlarda kullanılan tente ve branda ev ve ofis hayatında da tercih edilmektedir. Bahçelere ve balkonlara kullanılan bu ürün ayrıca araç ve teknelerde de yerini almıştır. Yani kısacası tente ve branda yaşamımızın her alanında kullanıldığı gibi mevsimine göre de işlevini değiştirmektedir. Ortak amaç hava şartlarına göre korunmayı sağlamaktır. Savaş branda tente gebze yi tercih etme ayrıcalığını da tekrardan hissetmiş olacaksınız.

Tente denildiğinde akla bir çok ürün çeşidi gelmektedir.

Bunların başında ;

Körüklü tente

Mafsallı tente

Sabit tente

Raylı tente

Çift açılır tente

Katlamalı tente

Kasetli tente

Özel tip tente

 

Estetik ve işlevsel olarak tasarladığımız tente sistemleri dört  mevsimde dış mekanların kullanım alanını balkon ve bahçenizden aldığınız keyfi arttırır. Mevcut yapıların genel görünümüne uygun olarak yapılandırılan tente sistemleri zararlı UV ışınlarından korunmayı da ayrıca sağlamaktadır. Savaş branda tente gebze kurulumu hızlı, maliyeti düşüktür.

 

Kullanım alan ve mekanları:

Sundurma ve Yürüyüş yolları

Alışveriş merkezi dinlenme alanları

Cafe ve Restaurant bahçe kapama

Park ve Bahçeler

Oteller

Konutlar

 

Tenteler genelde çay bahçeleri, bahçeler, kumsallar gibi yağmur ve güneşten korunma gerektiren mekanlarda başta olmak üzere tekne ve araçlardada kullanılmaktadır. Baştada belirtildiği gibi güneş ışıklarının ve yağmurun etkilerinden korunmak istenen  her ortamda ve araçta kullanılabilirler. Savaş branda tente gebze her an yanı başınızda.