pergole-izmir

Bu gönderiyi paylaş

Pergole İzmir

Pergole İzmir Tente modelleri

Pergole  üstü açık veya yarı açık,hale getirilebilir.Altında kendine monte edilmiş oturma yerleri bulunur. Mekanla organik bir yapı haline gelebilir. Üzerine bitki sardırılabilir, ahşap ya da demir malzemelerden yapılmış gölgeleme elemanları olarak tanımlanır.Pergole izmir‘de satışı vardır. Savaş Branda’da bulabilirsiniz.

pergole-izmir

pergole-izmir

Pergoleler nasıl bir kolaylık sağlar

Bahçe,ev kafe ve vb. mekanlar için uygundur. pergole izmir’de bayiisi bulunan savaş branda da bulunur. Hem pratik bir dekor hemde çok kullanışlı bir tentedir. Pergole izmir’de açık olması ve üzerine bitki sardırılması nedeniyle kamelyalardan farklı özellik gösteriyor.Birden fazla çeşidi olan pergolelerin otomatik açılıp kapanabilen ve güneşe duyarlı sistemleride vardır. Pergoleler sadece kafelerde değil evinizin önüne çok güzel bir dekordur. Bahçenize çok güzel bir gölgelik mekan sağlar. Tente sistemi mekanınız yağmur, kar, güneş ve rüzgardan sizleri koruyacaktır.
Pergole İzmir tente sistemi villa, restaurant, hotel ve kafe benzeri dış kullanım alanlarına estetik ve modern görünüm katar. Sistem her türlü dış mekana uyum sağlayacak şekilde tasarlanarak, mekana mükemmel görsellik ve termal konfor da sunar. Pergole izmir tente sistemi kullanım kolaylığı ile motorlu tente sistemleri arasında en dayanıklı ve en uzun ömürlü tente sistemidir.

Otomatik Pergole Tente

Otomatik Pergole izmir tente, Özel bir gergi sistemi ile çalışan ve her türlü hava koşulunda kullanılabilen dayanıklı bir sistemdir. Uzun ömürlü olan ve her türlü mekana uyum sağlayabilen bir yapıdadır.

Otomatik Pergole Tente; kullanım alanı olarak cafe ve restoranların dış mekanlarında, konutların bahçe ve teras kapatmalarında her mevsim rahatlıkla kullanım imkanı sağlar. Raylı tente sistemleri kumaşı sayesinde yazın sıcaktan ve güneşin zararlı ışınlarından, kışın ise yağmurun ve olumsuz hava şartlarının etkisinden korur. Raylar ve yürüyen aksamlar ses çıkarmaz ve bakım gerektirmez. Uzaktan kumanda ile yönetilen raylı pergole tente açılıp kapanma özelliğiyle çok pratiktir.

Raylı pergole tente modelinin çevresine çeşitli kapama sistemleri uygulanarak tamamen kapalı bir alan oluşturulabilir. Böylece mekanlarınız yazın sıcaklarında tamamen açık bir ortam olur iken kışın zor hava şartlarında tamamen kapalı bir ortam halini alır ve dış mekan keyfini size 4 mevsim sunan bir tente modelidir.

www.savasbranda.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir