Bu gönderiyi paylaş

Pergole Antalya

Pergole Antalya Savaş Branda

Her yıl milyonlarca turisti ağırlamakta olan Antalya’da Pergole Antalya tente üretimi yapmakta olan kurumumuz sıcak yaz günlerinde size serin olan dış alanlar vaat etmektedir. Pek çok restoran, kafeterya ve otel sunmuş olduğumuz konfordur. Pergole uygulamalarında ahşap doku tercih edilirken parlak ve premium bir görünüm için metal tercih edilir. Ayrıca sadece iş yerleri için değil evler için de çok farklı tente pergole ürünlerine yer vermekteyiz. Özellikle camlarda ve balkonlarda daha aydınlık bir görünüm için giyotin cam üretimi yapmaktayız. Kurumumuz Pergole uygulamalarının tamamını faturalı ve garantili bir şekilde uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır.

pergola-antalya

Pergole Tente Modelleri

İhtiyaçlarınıza göre,teknolojik yenilikleri takip ederek sizlere güvenli ve dayanıklı bir ürün sunar.  Pergole Antalya tente sistemi dört mevsim kullanılan bir sistemdir. İstediğiniz renk, desen çeşit ile estetik görünümler yaratabilir farkı yaşayabilirsiniz .Pergole Antalya Tente, Çadır, Branda hakkında daha detaylı bilgi, örnekler ve fiyat bilgisi almak için firmamız ile iletişime geçin. Size uygun fiyat garantisi ile her konuda yardımcı olmayı hedefleyen firmamız sizleride referansları arasında bulundurma ister. Edindiğimiz tecrübe ile  müşterilerimize kaliteli hizmet garantisini veriyoruz. Pergole Antalya Tente sitemleri için özel olarak üretilen Inox sac, vida ve pimler paslanmaz özelliktedir. Antalya tente Sistemleri kusursuz kumaşları sayesinde yoğun yağış ve sağanak kar yağışında dayanıklı olan bu pergoleler hem bütçenize uygun hemde kullanışlıdır.

Pergole Çeşitleri

Katlanır kollu tente, balkon, teras ve bahçelerde sıkça kullanılan tentelerdir. Bir öteki çeşit, eğim ayarlı tentedir. Bu tenteler çevirme koluyla tenteye istenen eğim güneş gelme durumuna bakılırsa verilir.  Pergole Antalya bir diğer çeşit açılır kapanır tente modelidir. Bu da kumandayla kolayca açılabilen ve kapanabilen daha büyük ebatlardaki tente çeşitlerinden biridir. Kullanım açısından avantaj sağlar. Tente çeşitleri olarak  spotlu, tek ve çift taralı, sabit tenteler olarak açıklamak mümkündür. Güneşten yahut bazen yağmurdan koruma amaçlı demir benzeri mekanizmanın üzerine serilir. bez yada naylon  şeklinde malzemeden yapılan ve hayatınıza konfor salayan örtüye tente olarak tanımlanır.

www.savasbranda.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir