Bu gönderiyi paylaş

Savaş Branda Kamelya Darıca

Savaş Branda Kamelya Darıca

Kamelya alanında ki faaliyetlerimizi Darıca başta olmak üzere sizlerin istekleri doğrultusunda hizmetinize sunmaktayız.

Üstü kapalı, ahşap ya da demir malzemelerden üretimi yapılan, iç kenarlarında oturma grupları bulunan yapılacağı alana göre dikdörtgen, kare, altıgen veya sekizgen modelleri uygulanabilen gölgeleme elemanlarına Kamelya denilmektedir. Savaş branda kamelya darıca alanında hizmetinizde böylece.

Ahşap Kamelyalar genellikle emprenye edilmiş ithal çam ağaçları ile üretildiği gibi farklı türlerden ağaçlar kullanılarak da üretilmektedir.

Çürüme ve böceklenmeye karşı emprenye işleminden geçmiş olan ağaçlar ile imalatı yapılan ahşap kamelya modelleri yıllarca bir bakım ihtiyaç  duyulmadan rahatça kullanılabilmektedir

savas-branda-kamelya-darica

Kamelyanın Kullanım Alanları :

Bahçeler, Fuarlar, Davetler, Organizasyon ve Stantlar kullanım alanlarına hizmet etmektedir .

Yazın Sıcağında Bahçe ve Teraslarınızın Keyfini çıkartabildiğimiz gbi yağışlı havalarda da bize konforu savaş branda kamelya darıca  sunabilmektedir.  Kamelya Pergola Sistemi, Mevcut Ahşap veya Demir yapılarınıza Rahatlıkla Monte edilebilir. Ahşapın Alt ve Üstünden Geçirilen Kumaş, Mekanınızın Gölgelendirilmesini Sağlayarak Pergolanızın Estetik görünümünü sağlamaktadır. Akrilik Kumaş ve Pvc Branda Kumaş Demonte olarak Üretildiğinden Kışın Tentenizi Çıkarıp Muhafaza edebilirsiniz. Kamelya Tente Sisteminde ise Üst Kısımdaki Kumaş Tamamen Tek Parça yapılabilir. Ayrıca Kış Bahçesi ürünümüz gibi kenarlara şeffaf branda yaptırarak Kış aylarında da bahçenizi kullanabilirsiniz. Firmamız bu sistemin Ahşap veya Çelik kısımlarının da İmalat ve Montajını yapmaktadır.

Savaş Branda Kamelya Darıca da çeşitli modelleri bahçe dekorasyonu yaparken karşımıza ahşap veya metal motiflerde çıkmaktadır. Fakat bahçe dekorasyonunda artık farklı bir döneme girilmiştir. Çadır kamelya modellerini tercih eden kullanıcıların sayısıda her geçen gün  artmaktadır. Bahçe dekorasyonunda daha şık bir görünüm kazanabilmek adına çadır kamelya modelleri kullanılmaktadır. Geniş ürün yelpazesiyle çeşitli  kamelya modelleri  ile karşılaşmanız mümkündür. Bir tarafı açık olan çadırlar, tüllerle desteklenmiş kamelyalar veya yan tarafları çiçeklerle renklendirilmiş kamelya çeşitlerini görmemizde mümkündür. Bahçeniz için uygun bir kamelya bulmanız artık çok daha kolay ve seçme potansiyeli  çok geniştir.

Savaş Branda Kamelya Darıca yani kamelya branda dendiğinde ilk akla gelen firmalardan biri olarak, maximum  kalite ve uygun fiyatlarımızla siz müşteri memnuniyetini her zaman en ön planda tutarak faaliyet alanımızı geliştirmekteyiz. Başta  Kocaeli de Gebze, Darıca ve Çayırova bölgelerinde alanındaki faaliyetlerimizi siz müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.

İş tesliminin zamanında ve kaliteli işçiliğimiz ile  her zaman dikkat çekmeye devam etmekteyiz.

Gerek ev, bahçe gibi kişisel kullanımlarınız gerekse cafe, otel, ya da benzeri kurumsal kamelya ve kamelya branda ihtiyaçlarınız için, her türlü kamelya branda ve benzeri ihtiyaçlarınızda firmamız savaş branda kamelya darıca  istek ve ihtiyaçlarınızı tam olarak anlar ve size uygun kamelya ve kamelya branda ürünlerini vaktinde ve en uygun fiyatlarla sizlere sunar. Geniş ürün çeşidini ile de sürdürmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir