koruklu-tente

Hakkımızda

Savaş Branda, geniş ve farklı alanlara hitap edebilen tente (güneşlik ve yağmurluk) ve branda sistemlerinin dizayn, üretim ve montajını yapmaktadır.

Genellikle özel üretim açılır kapanır tenteler, kasetli tenteler, ahşap ve alüminyum raylı tente sistemleri, sabit modern dış cephe tenteleri, branda-çadır sistemleri, çeşitli koruyucu örtü sistemleri ve fotoselli kapı sistemleri yapmaktadır.

Her bir tente değişik spot lambaları ve de değişik tür motor sistemleri ile daha özel hale getirilebilir. Bunun yanında her bir ürün kendine özgü dekorasyon, dış görünüm, renk ve farklı desen üretim şekli seçeneği ile özelleştirilebilir.

Vizyonumuz

Savaş Branda 1985 yılından beri sizlerle hizmet vermektedir.Uzman kadrosu, tecrübeli teknik birimi ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan Savaş Branda daima en iyi hizmet ve en kaliteli ürünü sunmaktadır.

Savaş Branda dünyadaki en iyi ürünlerin ve en son teknolojik gelişmelerin yakın takipçisi olarak konseptini sürekli geliştiriyor.

Müşterilerinin yalnız şuan ki değil gelecekteki beklentilerini karşılayacak yaklaşım ile yeni çözümler oluşturmaya devam ediyor. Savaş Branda sunduğu hizmetler ile sizlere her durum için bir çözüm üretmektedir.

7/24 Destek ve İletişim

Müşterilerimizin taleplerini yerine getirirken, oluşacak herhangi bir problem ve durumlarda en kısa zamanda çözüm üretir ve müşteri memnuniyetini sağlamak adına çalışırız. Müşterilerimizin mesai saatleri içerisinde ürün desteği, sipariş takibi ve teknik yardım isteklerini yerine getirirken, her an ulaşılabilir olmak için uğraşırız.

Son Teknoloji Ürünler

Savaş Branda olarak; müşterilerimize daha kaliteli ve uzun ömürlü ürünler sunmak adına gelişen teknolojileri takip ederek, yeni ürünler ve teknolojiler hakkında bilgi sahibi olup, müşterilerimize son teknolojilere uygun ürünler sunarız. Gelişen teknolojilerin müşterilerimize kazandıracağı farklılık ve kolaylık düşünülerek hazırlanır.

Zamanında Teslimat

Tüm çalışmalarımız müşteri memnuniyeti üzerine kuruludur. Müşterilerimizi memnun ve mutlu etmek adına, talep edilen işlerimizde kısa zamanda çözümler üretip, müşterilerimizin işlerini yerine getirmek için özveriyle çalışırız.Belirtilen süre zarfında tüm işlerimiz için sözümüzde durur zamanında teslimatı gerçekleştiririz.