savas-branda-gebze

Bu gönderiyi paylaş

Savaş Branda Gebze

Savaş Branda Gebze

Su  ve ışık geçirmez kumaşların genel adı branda kumaşıdır. Branda alanında ki faaliyetlerimizi Gebze başta olmak üzere sizlerin istekleri doğrultusunda hizmetinize sunmaktayız.

Dayanaklılığı, 4 mevsim hava şartları, kendi yapısı ve deseninin korunması gibi durumlar göz önünde bulunarak renk, desen ve kumaş açısından gerekli sağlamlığı savaş branda gebze  sunmaktadır.

savas-branda-gebze

savas-branda-gebze

Başlıca Branda Kullanım Alanları

Brandalar genelde çay bahçeleri, bahçeler, kumsallar gibi özellikle yağmur ve güneşten korunma gerektiren mekanlarda olmak üzere tekne ve araçlardada kullanılmaktadır. Bunların dışında konutlar, restaurantlar, konser alanları, açılış ve tören mekanları, bar, plaj gibi güneş ışıklarının ve yağmurun etkilerinden korunmak için gerekli olabilecek hemen hemen  her ortamda kullanılırlar. Kocaeli de Gebze, Darıca ve Çayırova da branda alanındaki hizmetlerimizi siz müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.

  • Belli Başlı Branda Kumaş Türleri
  • Polyester branda kumaşı
  • Süper branda kumaşı
  • Akrilik branda kumaşı
  • Pamuklu branda kumaşı
  • Mumlu branda kumaşı
  • Tonsilton branda kumaşı
  • Kamuflaj branda kumaşı
  • Jüt branda kumaşı

Branda Ve Özellikleri

Savaş branda gebze olarak sizin istediğiniz modeli biz tasarlıyoruz, uygulama çalışması yapıyoruz. Tasarladığınız modelle birebir çalışmayla, hayalinizdeki mekanları baştan yaratabiliyoruz. Sizin istekleriniz ve talepleriniz doğrultusunda, vermiş olduğunuz ölçülerle istediğiniz modeli hizmetinize sunuyoruz.  Sağlam, kaliteli ve Türkiye standartlarının altında fiyatlarimizla üstün hizmetimizi siz değerli müşterilerimizin ilgisine savaş branda gebze olarak  sunmaktayız. Aynı zamanda sektördeki yenilikleri  de takip ederek kendimizi de yeniliyor ve sizlere en mükemmel hizmeti sağlıyoruz. Branda da akla gelen ilk firmalardan birisi olarak sektördeki öncülüğümüzü korumayı da ilke edinmiş durumdayız.

Bizler, çadır, tente ve branda sektöründe kendisi ve rakipleriyle yarışan bir kuruluş olmaktan gurur ve onur duyuyoruz. Müşterilerimizin,  hizmetin en mükemmeline layık oldukları ilkesi ile, bulunduğumuz yeri bize layık gören müşterilerimizin bizi daha iyi seviyelere  çıkaracaklarından eminiz.  Savaş Branda Gebze de kalitesiyle sizlerin hizmetinizdedir.

Mühendis ve mimarlardan oluşan tasarım ekibimizin müşteri ihtiyacına özel projelendirdiği çözümler, modern donanıma sahip fabrikalarda profesyonel  teknik ekip ile  savaş branda gebze de hizmete sunulmaktadır.

Siz müşterilerimize değişen dünyanın hızıyla uyumlu, maliyeti minimuma inditgenmiş, kurulumu kolay, istenen renk, ölçek ve ebatta, ağır hava şartlarına dayanıklı, brandadan çelik kontrüksiyona kadar uzanan geniş spektrumlu ürün seçenekleriyle faaliyet göstermektedir. Uluslararası standartlarda, kalite kontrolüne dayalı, satış sonrası teknik destek ve garantili ürünlerimizle müşteri memnuniyetin de önceliği  sağlamaktayız. Firmamız savaş branda gebze dinamik ve yenilikçi alt yapısıyla büyük başarılarda adından söz ettirmektedir branda çeşitleri hususunda adından fazlasıyla söz ettirmektedir.

Branda  ambar kapaklarının veya filikaların üzerine örtülen, Kapalı  halı saha kaplama,  garaj, ambar, gibi yerlerde de kullanılan muşamba benzeri, su geçirmez, kalın bez, branda bezi. Gemilerde tayfa ve erlerin yattığı dikdörtgen biçiminde, astarlanmış bezden yapılan, halatlarla bir yere tutturulan asılı yatak. Savaş Branda Gebze bölgesinde Branda çeşitlerinlerinde herzaman  ilklerle sizlerle olacağız.

http://www.savasbranda.com.tr/branda-ve-cesitleri-hakkinda/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir